RN73R2ATTD54R9D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD54R9D25
JLCPCB Part #
C4079569
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS