RN73R2ATTD54R9B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD54R9B25
JLCPCB Part #
C2508109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS