ERJ-PB6B4641V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4641V
JLCPCB Part #
C4010212
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS