RN73R2ATTD5421B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD5421B25
JLCPCB Part #
C2508272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS