RN73R2ATTD53R0A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD53R0A10
JLCPCB Part #
C4181910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS