RK73B2BTTD334J
MFR.Part #
RK73B2BTTD334J
JLCPCB Part #
C514881
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS