RN73R2ATTD5102F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD5102F10
JLCPCB Part #
C2550585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS