RN73R2ATTD4932F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4932F50
JLCPCB Part #
C2503724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS