RN73R2ATTD4753F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD4753F25
JLCPCB Part #
C4162869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS