SR732ETTD100J
MFR.Part #
SR732ETTD100J
JLCPCB Part #
C2600101
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS