RN73R2ATTD4702F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD4702F100
JLCPCB Part #
C3959283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS