RN73R2ATTD4700B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4700B50
JLCPCB Part #
C4166319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS