HV733ATTE5233F
MFR.Part #
HV733ATTE5233F
JLCPCB Part #
C4259254
Description
-55℃~+155℃ 1W 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS