RN73R2ATTD4591F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD4591F25
JLCPCB Part #
C2504167
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS