RN73H1JTTD3522D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3522D10
JLCPCB Part #
C4308799
Description
100mW 35.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS