RN73R2ATTD4303D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4303D50
JLCPCB Part #
C2505018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS