RN73R2ATTD4071C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD4071C25
JLCPCB Part #
C4229787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS