ERJ-P06D47R5V
MFR.Part #
ERJ-P06D47R5V
JLCPCB Part #
C4330959
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS