RN73R2ATTD3903D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3903D50
JLCPCB Part #
C4295744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS