RN73H1ETTP9092B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9092B50
JLCPCB Part #
C4190516
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS