RN73R2ATTD3900F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD3900F100
JLCPCB Part #
C4328112
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS