RN73R2ATTD3832F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD3832F100
JLCPCB Part #
C4060464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS