RN73H1JTTD3480F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3480F50
JLCPCB Part #
C4190162
Description
100mW 348Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS