RN73R2ATTD3830D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD3830D100
JLCPCB Part #
C2503894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS