RN73R2ATTD3790F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD3790F10
JLCPCB Part #
C2550742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 379Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS