RN73R2ATTD3480D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3480D25
JLCPCB Part #
C3944528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS