RN73R2ATTD3441F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3441F25
JLCPCB Part #
C3913340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS