RN73H1JTTD29R8B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD29R8B50
JLCPCB Part #
C4124153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS