RN73R2ATTD3402D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3402D50
JLCPCB Part #
C4142439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS