RN73R2ATTD3200F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3200F50
JLCPCB Part #
C4330915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 320Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS