RN73H2ETTD17R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R4F50
JLCPCB Part #
C3936476
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS