RN73R2ATTD3122C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3122C25
JLCPCB Part #
C2523704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS