RN731JTTD79R6F25
MFR.Part #
RN731JTTD79R6F25
JLCPCB Part #
C3922279
Description
-55℃~+155℃ 63mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS