RN73R2ATTD3090C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3090C50
JLCPCB Part #
C4072361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS