SLR1TTE1403F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE1403F
JLCPCB Part #
C3988846
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 140kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS