RT0805WRD07118RL
MFR.Part #
RT0805WRD07118RL
JLCPCB Part #
C1711793
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS