RN73R2ATTD2910F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD2910F100
JLCPCB Part #
C2502872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 291Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS