RN73R2ATTD2910A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2910A25
JLCPCB Part #
C2567033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 291Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS