RN73R2ATTD2700D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2700D25
JLCPCB Part #
C4139902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS