RN73R2ATTD2700C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2700C10
JLCPCB Part #
C2565960
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS