RN73R2ATTD2642A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2642A25
JLCPCB Part #
C2567076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS