RN73R2ATTD2401A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2401A10
JLCPCB Part #
C3992463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS