RN73R2ATTD2340D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2340D50
JLCPCB Part #
C4076405
Description
-55℃~+155℃ 125mW 234Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS