RN73R2ATTD2230A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD2230A05
JLCPCB Part #
C4137335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 223Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS