RN73H2ETTD3322C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3322C25
JLCPCB Part #
C4199522
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS