RG2012N-1821-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-1821-W-T1
JLCPCB Part #
C1727064
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS