RN73R2ATTD1911D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1911D50
JLCPCB Part #
C4063672
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS