RN73R2ATTD1892A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1892A25
JLCPCB Part #
C4164351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS