RN73R2ETTD1402A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1402A10
JLCPCB Part #
C3953609
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS