RN73R2ATTD1872F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1872F10
JLCPCB Part #
C4114794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS